Nawigacja

Hodowla  /   

Treść strony

Nie bez powodów nasza hodowla nazywa się "domowa". Nasze psy – zarówno te dorosłe jak i szczeniaczki - wychowywane są w domu i od momentu przejścia na świat po wiek dorosły otaczane są przez nas staranną opieką, czułością i troską. Są i zawsze będą częścią naszej rodziny. Nie uznajemy zatem kojców, nie nastawiamy się na masową hodowlę i  nie hodujemy innych ras.

Przygodę z goldenami rozpoczęliśmy w listopadzie 2003 roku. Zastanawialiśmy się nad wieloma rasami, ale zauroczyły nas właśnie goldeny ze względu na swój przyjacielskich i łagodny charakter, mądrą osobowość, szybkość uczenia się i absolutną wręcz miłość do dzieci. Pierwszym naszym pieskiem była (i jest) Yasmina, która została nazwana przez naszą rodzinę Lady i tym samym dała nazwę hodowli „Lady Gold”. Kolejne nasze suczki to Sonia i Pasja, pieszczotliwie zwane: Sara i Psotka.

Hodowlę zarejestrowaliśmy w 2006  roku i od tamtego czasu z radością popularyzujemy rasę Golden Retriver a szczeniaczki z naszej Hodowli mieszkają w rodzinach, z którymi cały czas staramy się utrzymać kontakt.

© 2003-2021 Lady Gold. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wyszukiwarka

Galeria

Formularz kontaktowy

Przejdź dalej

Kontakt

"Lady Gold" Joanna Jagodzinska
adres:
Chrząstowo 29a,
89-100 Nakło nad Notecią
telefon:
(+48) 604 439 595
(+48) 604 938 263
adres e-mail:
asia@lady-gold.eu